Montaż instalacji gazowej LPG, Autogaz, instalacja gazowa LGP, Krotoszyn

OMEGAS_folder3

Montaż instalacji gazowej LPG, tzw. Autogaz

Instalacja gazowa w samochodzie wybierana jest obecnie przez co raz większą ilość osób. Decydują o tym w głównej mierze czynniki ekonomiczne – nawet w przypadku droższego montażu LPG, jego koszt bardzo szybko się zwróci. Cena auto-gazu jest o ok. 50% od kosztów tradycyjnych paliw. Jednakże, aby móc w pełni czerpać korzyści z możliwości instalacji gazowych, niezbędne jest ich profesjonalny montaż. Kwestia ta musi być potraktowana indywidualnie, tzn. dobierając system LPG do danego pojazdu uwzględnić trzeba różne cechy. Typ auta i jego model, budowa silnika czy też inne parametry techniczne, mają wpływ na wybranie i montaż instalacji LPG najlepszej w danym przypadku. Powyższe czynniki będą wpływały także na cenę wykonania instalacji gazowej. Dodajmy, że cena serwisu samochodowych urządzeń gazowych nie jest wysoka. Co nie mniej istotne, stosowanie mieszanki gazowej do napędu samochodu ogranicza emisję szkodliwych spalin. Silniki gazowe wydzielają praktycznie tylko parę wodną i CO2.

Firma AUTO-SERWIS Właśniak jest autoryzowanym Partnerem marki LANDI RENZO Group, której członkowie (LANDI RENZO, LOVATO, LANDI) są światowymi liderami w sektorze alternatywnych systemów zasilania dla LPG i CNG oraz części do tych systemów.

Zachęcamy do zapoznania się z dwoma systemami LANDIRENZO

LANDIRENZO OMEGAS OBD

OMEGAS-OBD-LPG

1- Reduktor, 2- Filtr gazu, 3 – Listwa wtryskowa, 4- Przełącznik bezyna-gaz, 5-sterownik, 6- Czujnik temperatury

landi.pl system Omegas – kliknij aby przejść na stronę landi.pl

 

LANDIRENZO EVO LPG

landirenzo-evo-lpg

 

1- Reduktor, 2- Elektrozawór, 3 – Listwa wtryskowa, 4- Przełącznik bezyna-gaz, 5-sterownik, 6- Czujnik podciśnienia powietrza i temperatury gazu

landi.pl system EVO – kliknij aby przejść na stronę landi.pl